İki plakalı plastik enjeksiyon makineleri

TP Serisi - İki Plakalı Enjeksiyon Makinesi Makas sistemi olmadan iki plakalı kolondan kilitlemeli olarak dizayn edilen TP serisi makinalarımız siz üreticilere daha uzun kalıp açma mesafesi sunmaktadır. Stabil mengene kalıp açma ve enjeksiyon baskı değerleri ile eksiksiz ve kusursuz üretim yapmanıza olanak sağlar. TP serisi makinalarımız ile başta otomotiv sektörü olmak üzere büyük ebattaki kasa, palet, park bahçe mobilyaları gibi bir çok özel ürünlerinizi başarı ile imal edebilirsiniz. Müşteri isteğine göre bazı değişiklikler yaptırabilme seçeneği sunar.

Plastik ürünlerin oluşturulmasında iki plakalı plastik enjeksiyon makinaları kullanımı tercih edilenler arasında.

Çok daha hızlı ve farkı üretimin yapılabilecek olduğu iki plakalı plastik enjeksiyon makinaları kolay bir şekilde temin edilebilir. Geniş özellikleri, seçilmiş olan marka ve model üzerinden sizin için en avantajlı olacak makineyi temin etmeniz mümkün olacaktır. Değerlendirip, bu alanda sunulacak olan makine çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Peki, hangi özellikler tek plakalı olan enjeksiyonlardan farklı olacak? İlk olarak yer tasarrufunun olduğu bu makineler taşıma kapasitesi açısından da daha avantajlı. Ayrıca güç tasarrufu konusunda da son derece avantajlı olacağını göreceksiniz. Sistem yapılandırması ve daha fazla enerji tasarrufu yeteneği konusunda avantajlı olacağını söyleyebiliriz. Yüksek hassasiyet olması sayesinde, daha az üretim kaybının olması da söz konusu olacak.

Uzun ömürlü
Daha faza otomasyon
Kademesiz ayar
Düşük ses seviyesi
Yüksek sıkma kuvveti
Maksimum kalıp açma mesafesi
Yüksek baskı ağırlığı
Gibi pek çok özellik ile çift plakalı plastik enjeksiyon makinaları kapsamında avantajlı olabilirsiniz. Hem avantajlı olacağınız hem de özellikler sayesinde üretimin çok daha iyi olacağı bir makine temin edebilirsiniz. Yapılacak olan üretim sayısı, yapılacak olan üretimde ürün kalitesi gibi pek çok husus üzerinden gerekenler oluşturulur. Bunları göz önünde bulundurmanız durumunda direkt olarak avantajlı olacağınız bir ürün seçimi yapabilirsiniz.

Enjeksiyon makineleri ile plastik malzeme üretim konusunda gereken yapılır. Bakıldığında direkt olarak indirimli ödemeler, avantajlı seçenekler ile satın alma şansınız olacak. Makine üretiminde zaman zaman uygulanacak olan avantajlı seçenekler, bu alanda hem en iyi ürüne hem de en uygun ödeme ile ulaşma imkanını sunacaktır. Değerlendirip, bilgi alabilirsiniz. Son derece avantajlı olacak ödeme imkanları sayesinde, fiyat konusunda sorun yaşamayacağınız şekilde hizmet alacaksınız. Uygun olan ödemeleri, indirimli seçenekler sayesinde çift plakalı plastik enjeksiyon makineleri fiyatları arasından aralığa göre seçim yapabilirsiniz. İndirimli ödeme ve avantajlı ödeme konusunda gereken en iyi şeklide yapılıyor olacak.

TOP